لطفا شکیبا باشید. پایگاه اینترنتی شرکت مشایع

شماره تماس : 36461734-071

دورنگار: 36461733-071

نشانی: شیراز, بلوار چمران, کوچه 5/1, ساختمان مهرسان, کدپستی 7194616434

ایمیل : info@moshaye.com

عملیات اجرایی پست های برق

Electricity Posts Instalationساختمان پست

شرکت مشایع با در اختیار داشتن کادر قوی مدیریتی و مهندسان باتجربه در زمینه های مختلف از سرپرست کارگاه ها، دفاتر فنی, ‌برنامه ریزی و ‌برآورد تا تهیه صورت وضعیت، در ابتدای کار اقدام به طراحی کلیه مراحل می نماید.

حاصل تلفیق مدیریت، ‌برنامه ریزی، ‌کنترل کیفیت، ‌ماشین آلات و مصالح مناسب، آن بوده است که بخش ساختمانی پروژه ها،‌ به موقع و با کیفیت مطلوب جهت شروع عملیات نصب تجهیزات آماده شده و اجرا می گردد.

نصب تجهیزات پست

یکی از نقاط قوت شرکت، همراه داشـتن گروهـهای نصب قوی و با برنامـه بوده اسـت . با توجه به همزمانی پروژه های در دست اقدام، این شرکت دارای چندین گروه نصب می باشد و اکنون کلیه عملیات اجرایی به نحو احسن و در زمان مناسب اجرا می گردد و در بعضی از پروژه‌ها حتی زودتر از برنامه زمانبندی پروژه‌ها اجرا می شود.

در حال حاضر با توجه به تعداد پروژه های در دست اقدام گروه نصب با پرسنل مستقل با تخصص های لازم و تجهیزات کامل و به روز شده بصورت موازی و با مرکزیت دفتر اصلی مشغول انجام وظیفه می‌باشند .

شرح وظایف گروههای نصب شامل استقرار در کارگاه و تجهیز کارگاه، تحویل گیری تجهیزات ارسالی از دفتر مرکزی و کارخانجات سازنده و شمارش و تطبیق آنها با مدارک فنی و نقشه ها، نصب سازه های نگهدارنده تجهیزات و گنتری ها، نصب کلیه تجهیزات، اجرای اتصالات فشار قوی، سینی گذاری کانالها، اجرای کابل کشی و وایرینگ، نصب کلیه تابلوها، همکاری با گروه تست و راه اندازی، تحویل موقت، برچیدن تجهیز کارگاه

تست و راه اندازی

این واحد مسئول تست و راه اندازی تجهیزات فشار قوی شامل: ترانس قدرت وکمکی – ترانس ولتاژ – برق گیر – خازن – سکسیونر – بریکر – باطری – شارژر – کلیه مدارات حفاظت و کنترل – روشنایی LV AC , LV DC  میباشد.

ارتباط با ما

نشانی: شیراز, بلوار چمران, کوچه 5/1, ساختمان مهرسان

© تمامی حقوق این تارنما متعلق به شرکت مشایع می باشد.